Ιστοσελίδα Εκπολιτιστικού-Αθλητικού Συλλόγου Σπάτων-Αρτέμιδος - Volley Ball Team

Χορηγοί

Καιρός

Τελευταία Νέα

Προληπτικοί έλεγχοι αγώνων πετοσφαίρισης

Σύμφωνα με το Αγωνιστικό Υγειονομικό Πρωτόκολλο, ο προληπτικός έλεγχος για τους αγώνες μπορεί να είναι:

03.Δεκ.2021

Πρόγραμμα και διαιτητές (04-05/12)

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές όλων των εθνικών πρωταθλημάτων για το διάστημα 4-5 Δεκεμβρίου 2021.

03.Δεκ.2021

CEV Cup ανδρών, Λέουβεν-Φοίνικας ΟΝΕΧ 3-0: Δυσκολεύει η πρόκριση

Ήττα 3-0 από τη Haasrode Leuven υπέστη ο Φοίνικας Σύρου ONEX στο Βέλγιο, για τη φάση των 32 του CEV Cup, κάτι που καθιστά αρκετά δύσκολο το έργο της πρόκρισης στον επαναληπτικό της ερχόμενης Τετάρτης (8/12) στην Ερμούπολη.

03.Δεκ.2021

CEV Cup ανδρών, Μονπελιέ-Ολυμπιακός 3-0: Με την πλάτη στον τοίχο

Την ήττα με 3-0 σετ στην Γαλλία από την Μονπελιέ γνώρισε ο Ολυμπιακός, στο πρώτο παιχνίδι των δύο ομάδων για τους 32 του CEV Cup ανδρών. Οι ερυθρόλευκοι έχουν δύσκολο έργο για να προκριθούν, καθώς χρειάζονται στον επαναληπτικό στο Μελίνα Μερκούρη την προσεχή Τρίτη (7/12, 20.00) «καθαρή» νίκη (3-0 ή 3-1) και στη συνέχεια, την κατάκτηση του «χρυσού» σετ, για να ανατρέψουν την κατάσταση και να συνεχίσουν το ταξίδι τους στη δεύτερη τη τάξει ευρωπαϊκή διοργάνωση.

03.Δεκ.2021

Challenge Cup ανδρών, Π.Α.Ο.Κ.-Μούρσα 3-0: Σαφές προβάδισμα πρόκρισης στους 16

Στον πρώτο αγώνα της Φάσης των «32» του CEV Challenge Cup Men, ο ΠΑΟΚ υποδέχθηκε το απόγευμα της Τετάρτης 1 Δεκεμβρίου 2021 την MOK Mursa Osijek στο PAOK Sports Arena, της οποίας και επικράτησε με 3-0 σετ, κάνοντας το βήμα για την πρόκριση στους «16» του CEV Challenge Cup Men.